ČEJKOVICKÉ BYLINKOVÉ SLAVNOSTI

17.08.2017 13:09

První zářijovou neděli 3. září 2017 v 10:30 hodin budou v moderním areálu Sonnentoru na kopci nad historickými Templářskými sklepy zahájeny „Čejkovické bylinkové slavnosti“.

Společně přivítáte nadcházející čajovou sezónu a nahlédnete na celý proces výroby čajového sáčku od výkupu bylinek až po jeho balení do krabiček. Užijete si den plný radosti, ochutnávek, vůní a zajímavých přednášek. Budou na Vás čekat komentované prohlídky ve výrobě biočajů, kulturní program včetně divadla nejen pro ty nejmenší, domácí bylinková zmrzlina, dorty od místních cukrářek, čajový salon s kavárnou, přilehlá louka pro odpočinek, zahrádka sv. Hildegardy se zábavnými prvky, Varmužova cimbálka a další bohatý doprovodný program.

Vstupné na slavnosti zdarma.

Navíc od 11:00 hod. budete mít možnost zdarma navštívit a účastnit se komentovaných prohlídek v přilehlých Templářských sklepech ze 13. století. Součástí prohlídky bude i ochutnávka nových rezistentních odrůd řady vín New Cross/ New Age s možností nákupu široké škály ostatních vín z nabídky Templářských sklepů.

Více informací naleznete na tomto odkazu:

https://www.sonnentor.cz/sonnentor_cz/akce_newsletter/cejkovicke_bylinkove_slavnosti

Srdečně zve sluneční tým SONNENTORU