Aktuality

 
ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY VÍNO SÝKORA ČEJKOVICE BŘEZEN

Pondělí - Neděle  9:00 - 17:00 

 

27.3.2019     Sluneční ochutnávání

Máme pro vás nachystanou exkurzi ve výrobě čajů a koření, kde uvidíte zrození nálevového sáčku od výkupu bylinky až po její samotné zpracování. Toto a spousta dalšího na Vás čeká v jednom z pěti ochutnávkových programů. Přihlášení a více informací najdete na webu: www.sonnentor.com/cs-cz/navstivte-nas/akce/udalosti/bylinkovy-raj-prednasky-workshopy/deni/slunecni-ochutnavani

7.4.2019                 Předvelikonočí jarmark (Sonnentor)

13.4.2019               Čejkovická vinná stezka

21.4.2019               Velikonoční otevřené sklepy

27.4.2019               Rok se SonnentoremVíce zde: https://www.infocentrum-cejkovice.cz/prehled-akci/

 

7.4.2019        Předvelikonoční jarmark

Tradice Velikonoc se stále více začínají vytrácet z našich myslí a slovo „pašije“ začíná být velmi cizí. Rádi bychom přispěli k obnovení této tradice. Přijďte k nám do SONNENTORU prožít hezký den a společně tak objevit tajemství slavení Velikonoc.

Čeká na Vás představení pro malé i velké Divadla Víti Marčíka, velikonoční jarmark, dětské dílničky, smoothie workshop a spousta dalšího.

Akce začíná v 10.00h, vstup je zdarma.

Více informací na: www.sonnentor.com/cs-cz/navstivte-nas/akce/udalosti/bylinkovy-raj-v-cejkovicich/deni/predvelikonocni-jarmark-s-moravskymi-pasijemi-viti-marcika

 

13.4.2019      Čejkovická vinná stezka

Odložte zimní kabáty, promažte řetázky na svých kolech nebo oprašte leki hole a přijďte si projít malebné okolí Čejkovic. V místních vinicích na Vás budou čekat vinaři a budete moci ochutnat především mladá vína v tom nejpřirozenějším prostředí.
Je pro Vás připraven okruh kolem Čejkovic v délce šesti kilometrů, který je vhodný jak pro pěší tak pro cykloturisty. Autobusová doprava a večerní zábava je nedílnou součástí této akce.

Více informací na: www.vinozcejkovic.cz/clanek/vii-cejkovicka-vinna-stezka-2019

 

21.4.2019      Velikonoční otevřené sklepy

 Sdružení Vinaři z Čejkovic Vás zve na velikonoční otevřené sklepy.  Akce se bude konat od 10.00h, po dobu akce bude sele na rožni. Večerní zábava ve Vinárně u Templářských rytířů s cimbálovou muzikou Ženičky.

Seznam otevřených sklepů včetně mapky naleznete na: www.vinarizcejkovic.cz/akce

 

27.4.2019       Rok se Sonnentorem

Kdo by neměl rád jaro? Jaro je obdobím, kdy se vše probouzí k novému životu a my máme chuť tvořit, zkoušet, experimentovat. Jarní procházka je krásná, nabíjející, a když se podíváme kolem sebe, uvidíme, kolik dobrot nám sama příroda nabízí. Plevel nemusí být jen nechtěným přivandrovalcem v naší zahrádce! Mnohdy ani nevíme, jak chutný a dekorativní může být. Pojďte si s námi vyzkoušet, jak snadno se dají „plevel“ a květy využít v kuchyni.
Přijďte na první ze dvou jarních workshopů. Těšit se můžete na různé pomazánky, krekry, smoothie, dezerty, jednohubky i mnoho dalšího. Během 1,5 hodiny vyzkoušíte mnoho zajímavého, inspirativního a určitě i chutného.

Více informací o workshopu na: www.sonnentor.com/cs-cz/navstivte-nas/akce/udalosti/bylinkovy-raj-prednasky-workshopy/deni/rok-se-sonnentorem