Aktuality

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY VÍNO SÝKORA ČEJKOVICE LEDEN - ÚNOR

Pondělí - Neděle  9:00 - 17:00


26.1.2019    Rok se Sonnentorem

Zima je obdobím, kdy se nejraději zabalíme do deky a vůbec se nám nechce ven. To ale časem omrzí každého. Co takhle si zalézt radši do kuchyně a zkusit něco nového? V zimním workshopu si připravíme tradiční i netradiční pomazánky, vyzkoušíme si hummus, ochutnáme rozmanité krekry a určitě nebudou chybět ani semínka k nakličování. Klíčky obsahují množství zdraví prospěšných látek a navracejí tělu i duši energii a vitalitu. Mohou pomoci podpořit metabolismus, posílit imunitu, jsou chutné a nenáročné na pěstování, postačí jim celý rok jen okenní parapet. Ne nadarmo se říká, že v klíčku je život! Toto je téma prvního z pěti workshopů pro rok 2019. Během 1,5 hodiny vyzkoušíte mnoho zajímavého, inspirativního a určitě i chutného.

Více informací o workshopu na: www.sonnentor.com/cs-cz/navstivte-nas/akce/udalosti/bylinkovy-raj-prednasky-workshopy/deni/rok-se-sonnentorem


26.1.2019    Krojovaný ples KDU-ČSL

Tradiční krojovaný ples v sále kulturního domu.


24.1.2019    Sluneční ochutnávání

Budete jedni z prvních, kteří ochutnají produkty letošní sezóny, načerpají inspirace a odnesou si kousek radosti domů. Máme pro Vás nachystanou exkurzi ve výrobě čajů a koření, kde uvidíte zrození nálevového sáčku od výkupu bylinky až po její samotné zpracování. 
Seznámíte se s týmem SONNENTORu a v příjemné rodinné atmosféře čajového salonu s kavárnou Čas na časj Vám prozradíme tajemství přípravy naší špičkové biokávy.

Více informací na: www.sonnentor.com/cs-cz/navstivte-nas/akce/udalosti/bylinkovy-raj-prednasky-workshopy/deni/slunecni-ochutnavani

 
19.1.2019    Reprezentační rodičovský ples
Základní škola TGM a spolek rodičů a přátel školy zve na tradiční Rodičovský ples s předtančením polonézy žáky 9. tříd. Ples se koná v KD Čejkovice. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Pálavanka a cimbálová muzika Neoveská. Začátek plesu je v 19.30h.
 
13.1.2019    340 dní pod africkým sluncem
Cestovatelská beseda v sále Orlovny (povídá: sl. Anna Ambrozková). Beseda se koná od 15.00h.
 
12.1.2019    Myslivecký ples
Myslivecký spolek Čejkovice Vás zve na tradiční Myslivecký ples v KD Čejkovice.