Aktuality

27.6.-8.9.2019         Letní otevřené sklepy v Čejkovicích

Po celé léto můžete navštívit v Čejkovicích vybrané vinařství, které jsou pro Vás volně přístupné v daném termínu v době od 13.00 - 18.00h.

Cena degustace v těchto vinařství je po dobu konání této akce 100,-/osoba.

Více informací včetně plánku vinařství na: www.vinozcejkovic.cz/clanek/letni-otevrene-sklepy-2019

https://www.vinozcejkovic.cz/data/upload/editor-images/c457be44140b6e898ad1a6d1b8e091c9.png

1.9.2019                          Čejkovické bylinkové slavnosti

V neděli 1. září v 10.00 zahájíme v moderním areálu na kopci nad historickými Templářskými sklepy již tradiční Čejkovické bylinkové slavnosti. Těšit se můžete na nesčetné ochutnávky nejrůznějších variací směsí čajů a koření, exkurze ve výrobě, bohatý doprovodný program a spousty úsměvů nejen slunečních zaměstnanců Sonnentoru.

I letos se slavnosti ponesou v duchu zero waste a každý, kdo si přinese svůj vlastní hrníček, dostane slevu na Sonnentor nápoj 5 Kč.

Více informací na: www.sonnentor.com/cs-cz/navstivte-nas/akce/udalosti/bylinkovy-raj-v-cejkovicich/deni/cejkovicke-bylinkove-slavnosti2

 

10.9.2019                        Rok se Sonnentorem

Také jste zavřeli oči a zhluboka jste se nadechli, abyste alespoň v představě ucítili tu krásnou vůni spadaného listí? Podzim hraje všemi barvami a nabízí nám neuvěřitelnou paletu chutí. Dýně, červená řepa a další kořenová zelenina, podzimní ovoce, koření,… věříme, že vás tyto chutě nenechají chladnými a přijedete s námi kouzlit.

Více informací na: www.sonnentor.com/cs-cz/navstivte-nas/akce/udalosti/bylinkovy-raj-prednasky-workshopy/deni/rok-se-sonnentorem